Fenix Ground Zero Black Edition – fachowa analiza oraz opinie i efekty

11

Opinie

9.6 Idealny

W kwestii redukcji tkanki tłuszczowej, spalacz tłuszczu Ground Zero to z pewnością najlepszy środek tego typu na rynku. Oparty jest wyłącznie o składniki mające potwierdzoną badaniami wysoką skuteczność w redukcji tkanki tłuszczowej i co istotne są one w bardzo dużych dawkach.

 • Spalanie tłuszczu 10
 • Wzrost energii 8.1
 • Hamowanie łaknienia 8.6
 • Działanie diuretyczne 9.4
 • Oceny uzytkownika (186 głosów) 6.4

Fenix Ground Zero Black Edition to najlepszy spalacz tłuszczu jaki ostatnimi laty pojawił się na rynku – takim stwierdzeniem swój produkt reklamuje producent. Czy tak jest faktycznie? Wiele opinii osób go stosujących na to wskazuje, ale w tym artykule zajmiemy się analizą składników jakie zawiera od strony badań naukowych. Opinie oraz efekty będą mogły prezentować w komentarzach osoby, które go stosowały.

Fenix Ground Zero Black Edition – analiza składników

Cirsium Oligophyllum – wysokiej jakości ekstrakt 10:1 z rośliny która w ostatnich latach zdobyła duże uznanie wśród producentów suplementów redukujących tkankę tłuszczową. Zawiera liczne flawonoidy takie jak między innymi hispiduliny które posiadają właściwości przeciwutleniające oraz przede wszystkim nasilające procesy związane z lipolizą. Badania wskazują także na znaczne podwyższenie skuteczności w połączeniu z termogenikami np. kofeiną.

źródło:
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/19421341
https://www.researchgate.net/publication/24407379_Body_fat_mass_reduction_and_up-regulation_of_uncoupling_protein_by_novel_lipolysis-promoting_plant_extract

Infinergy® – jest to opatentowana forma jabłczanu dwu-kofeiny o zróżnicowanym czasie uwalniania. Zapewnia stabilne uwalnianie energii przez długi czas, co zapobiega pojawieniu się tzw. długu energetycznego. Podobnie jak inne formy kofeiny nasila procesy związane z termogenezą oraz pomaga kontrolować apetyt. W połączeniu z innymi związkami energetycznymi znacznie podnosi możliwości wysiłkowe podczas treningów aerobowych.

źródło:
“Dicaffeine Malate Review – Does Dicaffeine Malate Work?” Vital Health Partners. N.p., n.d. Web. 17 Sept. 2015.

Caffeine Anhydrous – najpopularniejszy związek termogeniczny na świecie o potwierdzonej skuteczności. Od dziesiątek lat wykorzystywana w suplementach przed treningowych czy spalaczach tłuszczu. Podnosi poziom energii, zwiększa zużycie tkanki tłuszczowej podczas wysiłku oraz zapewnia motywację i chęć do podejmowania wysiłku. Bardzo często stosowana również jako monopreparat w celach energetycznych.

źródło:
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3651299/
Schneiker KT, Bishop D, Dawson B, Hackett LP. Effects of caffeine on prolonged intermittent-sprint ability in team-sport athletes. Med Sci Sports Exerc. 2006;38:578–85.

Caralluma Fimbriata – najskuteczniejszy związek na rynku suplementów wpływający na hamowanie nadmiernego apetytu. Dzięki tej właściwości zyskał bardzo duże uznanie wśród osób poszukujących produktu wspomagającego walkę z wilczym głodem. Zawiera aktywne fenole które wpływają na ograniczenie łaknienia przez cały dzień, a niewielkie porcje posiłków są dla nas w pełni wystarczające. Jest ona również całkowicie wolna od stymulantów i pobudzaczy.

źródło:
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/17097761

N-acetyl L-Tyrosine – jest to acetylowa, o wiele bardziej wartościowa forma aminokwasu Tyrozyny. Wykorzystywana jest w suplementacji jako składnik naturalnie przyspieszający naszą spoczynkową przemianę materii, ale również posiada bardzo korzystny wpływ na pracę mózgu. Zwiększa funkcję poznawcze, ułatwia osiągnięcie wysokiego poziomu koncentracji oraz pomaga tworzyć nowe komórki. Badania wskazują także korzystny wpływ NALT na skład naszego ciała, zarówno pod kontem redukcji tłuszczu jak i odbudowania mięśni.

źródło:
https://examine.com/supplements/l-tyrosine/#hem-cognition

Raspberry Ketones – jego budowa chemiczna w wielu elementach przypomina takie związki jak efedryna czy synefryna, jednak w odróżnieniu od nich nie powodują one stymulacji układu nerwowego. Nasilają one procesy związane z lipolizą w naturalny sposób oraz dodatkowo korzystnie wpływają na przyspieszenie metabolizmu. Do innych zalet ketonów malinowych możemy zaliczyć także obniżenie ciśnienia tętniczego oraz redukcja poziomu złego cholesterolu.

źródło:
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/15862604

Bacopa Monnieri – wyjątkowo ceniony związek o działaniu adaptogennym, łagodzącym negatywne skutki związane ze stresem. Odżywia oraz regeneruje komórki mózgowe, ułatwia osiągnięcie odpowiedniego skupienia, a przede wszystkim odpowiada za utrzymywanie bardzo dobrego nastroju i samopoczucia. Doskonale łagodzi także stany nadmiernego zmęczenia organizmu, zarówno pod kontem psychicznym jak i fizycznym.

źródło:
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3746283/
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3153866/

Paradoxine® – nazywana również często Rajskim Ziarnem. Jest to źródło wielu innowacyjnych związków wspierających efektywną redukcję tkanki tłuszczowej do których należy między innymi 6-paradol. Nie posiada właściwości stymulujących układ nerwowy, jednak według badań pozwala na obniżenie zawartość tkanki tłuszczowej brunatnej oraz białej u ludzi. Jest to jeden z najbardziej obiecujących suplementów w zakresie redukcji tłuszczu. Ponadto usprawnia gospodarkę energetyczną oraz przyspiesza metabolizm.

źródło:
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3917931/
https://www.docdroid.net/Iog80CU/momoe-iwami-paradise-study.pdf.html
https://www.cambridge.org/core/journals/british-journal-of-nutrition/article/grains-of-paradise-aframomum-melegueta-extract-activates-brown-adipose-tissue-and-increases-whole-body-energy-expenditure-in-men/517F8F0D73864C919E42D502537BA01D/core-reader

Hordenine HCl – jest to alkaloid którego naturalnym źródłem występowania mogą być niektóre Kaktusy. Działa w krótkim czasie powodując wyrzut kluczowych hormonów dla redukcji tkanki tłuszczowej, takich jak adrenalina czy noradrenailina. Wspiera zarówno procesy termogeniczne jak i również jest uznanym energetykiem. Bardzo dobrze sprawdza się w połączeniu z kofeiną, synefryną, yohimbiną czy innymi termogenikami. Działą także prozdrowotnie wspierając utrzymanie właściwej flory bakteryjnej.

źródło:
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed?Db=pubmed&Cmd=ShowDetailView&TermToSearch=8582256&ordinalpos=2&itool=EntrezSystem2.PEntrez.Pubmed.Pubmed_ResultsPanel.Pubmed_RVDocSum

LeanGBB® – innowacyjny związek który według badań może być najskuteczniejszym naturalnym spalaczem tłuszczu w ostatnich latach. Chlorek estru etylowego kwasu gamma amino-masłowego jest związkiem wykorzystującym prawdziwy potencjał endogennej l-karnityny którą wytwarza nasz organizm. Powoduje ona transport kwasów tłuszczowych do komórek mitochondrialnych oraz ich utlenianie, wzrost lipolizy spoczynkowej, a także podnosi naszą wydolność tlenową. Związek ten jest obiektem wielu badań i zbiera znakomite referencje w zakresie walki z nadwagą.

źródło:
https://blog.priceplow.com/gamma-butyrobetaine

Synephrine HCL – najpopularniejszym źródłem pozyskiwania jest gorzka pomarańcza, jednak synefryna występuje także w innych owocach cytrusowych. Jest doskonale poznanym termogenikiem o potwierdzonej skuteczności przez liczne badania na przestrzeni wielu lat. Wchodzi w skład najlepszych spalaczy tłuszczu, a jej budowa i mechanizm działania ma naśladować efedrynę, jednak nie wpływając w ten sam sposób na układ nerowy.

źródło:
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3444973/
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC4573476/

Isopropylnorsynephrine HCl – to zdecydowanie najlepsza dla redukcji tkanki tłuszczowej forma synefryny oraz jeden z czołowych związków nasilających lipolizę na świecie. Owoce cytrusowe słyną z zawartości wielu cennych substancji o właściwościach prozdrowotnych i sportowych, jednak zdecydowanie Isopropylnorsynephrine wykazuje największy potencjał i skuteczność. Możemy znaleźć wiele referencji potwierdzających skuteczność w badaniach z wykorzystaniem ludzi.

źródło:
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/21336650
https://www.researchgate.net/publication/49850865_Isopropylnorsynephrine_is_a_stronger_lipolytic_agent_in_human_adipocytes_than_synephrine_and_other_amines_present_in_Citrus_aurantium

Forskolin – pozyskiwana jest z rośliny o nazwie Pokrzywa Indyjska i stanowi jej najcenniejszą, aktywną biologicznie substancje. Jest jedynym bezpośrednim aktywatorem cyklazy adenylowej oraz skutecznym przekaźnikiem sygnałów wewnątrzkomórkowych. Forskolina wspiera także syntezę białek mięśniowych oraz nasila procesy związane z lipolizą, a tym samym powoduje redukcje tkanki tłuszczowej. Jest to także popularny suplement wykorzystywany w okresie rekompozycji składu ciała.

źródło:
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC2129145/
https://www.healthline.com/nutrition/forskolin-review#section3

Dandelion Root Extract – roślina nazywana Mniszkiem Lekarskim która wykazuje bardzo duży potencjał w zakresie diuretycznym. Jest w stanie w stosunkowo krótkim czasie spowodować trwały i znaczny spadek wagi związany ze zgromadzeniem się nadmiaru wody podskórnej. Poprawia estetykę i definicję sylwetki, dlatego Dandelion wykorzystywany jest zarówno przez osoby ćwiczące rekreacyjnie jak i zawodowych sportowców. Działa także oczyszczająco na organizm wspomagając walkę z toksynami.

źródło:
Clare, BA et al. The Diuretic Effect in Human Subjects of an Extract of Taraxacum officinale Folium over a Single Day. J Altern Complement Med. 2009; 15(8); 929-934.

González-Castejón , M et al. Reduction of adipogenesis and lipid accumulation by Taraxacum officinale (Dandelion) extracts in 3T3L1 adipocytes: an in vitro study. Phytother Res. 2014; 28(5): 745-52.

Evodiamine – działa zarówno pod kontem stymulującym i pobudzającym, jak i również wspiera procesy związane z redukcją tkanki tłuszczowej, szczególnie termogenezę. Wspomaga rozpad kwasów tłuszczowych oraz pomaga kontrolować apetyt. Charakterystyka jej działania jest zbliżona do kapsaicyny, jednak nie powoduje uczucia charakterystycznego ciepła. Bardzo często łączona jest również z kofeiną i innymi termogenikami.

źródło:
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/17884939
https://www.thieme-connect.de/products/ejournals/abstract/10.1055/s-2001-17353

Bioperine® – ekstrakt z pieprzu czarnego, niezbędny składnik każdego suplementu diety który zawiera roślinne ekstrakty. Nasila biodostępność wielu z nich, a co więcej niektóre w ogóle nie wykazują działania bez jej obecności. Sama w sobie bioperyna również posiada niewielkie właściwości termogeniczne oraz prozdrowotne.

źródło:
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3113382/

Spalacz Tłuszczu Fenix Ground Zero Black Edition – opinie

Udostępnij.

O autorze

Ekspert z dziedziny suplementacji i odchudzania. Wieloletni certyfikowany trener. Z wykształcenia specjalista z zakresu biochemii, metodologii żywienia oraz metod treningowych, z pasji komentator świata kulturystyki i fitnessu.

11 komentarzy

 1. koleżanka stosowała i była zachwycona, więc za jej namową zakupiłam opakowanie tego spalacza

  obecnie jestem w trzecim tygodniu stosowania, narazie na wadze tylko lub aż 4kg, ale najbardziej jestem zadowolona ze spadku obwodu pasa co było dla mnie udręką, póki co jest mniej o 5-6cm

  chciałabym trochę przyspieszyć to spalanie i zastanawiam się nad dodaniem Alphaburn’a bo słyszałam że on jest najlepszym dodatkiem do spalacza termogenicznego jeśli komuś zależy na redukcji uporczywego tłuszczu brzusznego

  marlena

 2. Spalacz kosa, ale dla niektórych na pewno będzie za mocny. U mnie po 2 kapsułkach na raz włącza się nieśmiertelność na treningu, ale moja żona która nigdy nie stosowałą żadnego spalacza i nawet kawy nie pije po 1 kapsułce poczuła się słabo (typowy objaw nadmiernego pobudzenia) także reduktor nie dla każdego.
  U mnie ma 8/10 pobudzenie, 10/10 spalanie.

 3. Jak dla mnie bardzo przyjemny spalacz i z pewnością na duży plus to dobre samopoczucie. Daje doskonałą motywację do ciężkich treningów, ale bez nadmiernego trzepania po głowie jak po niektórych środkach które stosowałem wcześniej. Biorę go od 2 tygodni. Zaczynałam od 2×1 kapsułka, obecnie stosuje już 1 rano oraz 2 przed treningiem i efekty więcej niż zadowalające. Spadło blisko 4 kilogramy z czego chyba wszystko to tłuszcz, bo sylwetka się super zmieniła.

 4. waldek wilczynski w

  niestety dla mnie za mocny, podnosi mi ciśnienie i głowa boli, po odsypaniu połowy kapsułki jest ok, ale nie mam czasu się bawić w porcjowanie każdej kapsułki

  stosowałem już parę innych mocnych spalaczy termogenicznych i to samo co po ground zero

 5. Mój pierwszy spalacz. Stosowałem 45 dni czyli 2×1 kapsułka. W sumie to nie wiem czego się spodziewać po tego typu środkach więc to co napisze może nie końca być prawidłowe według specjalistów. Pierwsze 2 dni był trochę za mocny (drżenie rąk i katar z nosa) i nie do końca wiedziałem co ze sobą zrobić. Potem było jednak już zdecydowanie lepiej. Ćwiczę regularnie piłkę nożną na boisku lub na hali więc aktywność jest na dość fajnym poziomie. Diety wielkiej nie mam bo jeszcze chodzę na studia, jednak jakieś tam ogólne zasady są mi znane. Spadłem z wagi 5 kg jednak pozbyłem się całej oponki i teraz jakoś brakuje mi Ground Zero przed treningami. Może zabrzmieć to śmiesznie, ale tęsknie za tym suplementem.

 6. Ground Zero opinie miał bardzo dobre, więc spróbowałem, choć z pewnym sceptycyzmem. Suplement bardzo skuteczny bo w ciągu miesiąca zgubiłem kilka kilogramów, szkoda tylko że bardzo drogi. Oczywiście miałem swego rodzaju dietę itp. jednak wcześniej męczarnie stanowiło zgubienie chociażby jednego kilograma. Na pewno super sprawa dla opornych.

 7. spalacz fenix ground zero opinie w

  jestem po skończeniu jednego opakowania i mogę co nieco powiedzieć
  na początku pobudzenie bardzo mocne, takie lekkie dreszcze na całym ciele i uczucie zimna, ale na treningu potliwość spora, nie stosowałem wcześniej żadnych innych spalaczy
  po kilku dniach stosowania 1 kap. organizm się przyzwyczaił i dodałem drugą kapsułkę po południu lub przed treningiem
  waga od początku spadała dość szybko, pewnie z tego też względu, że po ground zero praktycznie nie chce się jeść, a energii jest sporo
  na treningach nie widziałem jakiejś zwiększonej potliwości jak niektórzy pisali
  ciężko mi jakąś obiektywną opinię dać bo nie mam porównania z innymi spalaczami tłuszczu, ale po tym fenixie spadło mi 7 kilogramów, niestety do zrzucenia mam jeszcze z 20 kilo…

 8. Mirabellka928 w

  Dziewczyny odchudzanie proponuje zaczac od motywacji, a jak dodamy do tego skuteczny spalacz to efekty będą i szybko i zadowalające

 9. Stosuję Grand Zero od 4 tygodni, początkowo po jednej tabletce, i już wtedy zdarzało się lekkie drganie organizmu, przy stosowaniu dwóch robiło mi się lekko słabo. Waga spadała, tkanka tłuszczowa też, ale od jakiegoś czasu mam wrażenie jak bym miała kluchę w gardle, albo wręcz jak by mi puchło w środku. Czy ktoś miał taką reakcję po stosowaniu ?

 10. Generalnie rzecz ujmując nie byłem nigdy zwolennikiem spalaczy tłuszczu czy innych tabletek na odchudzanie, ale niestety żadne diety i treningi nie przynosiły mi efektów, nie jestem wyczynowcem i nie mam czasu siedzieć cały dzień w kuchni z kalkulatorem licząc kalorie, więc się skusiłem na Ground Zero. Zaczynałem od 112kg, po dwóch opakowaniach tego spalacza spadło w sumie 13 kilogramów w przeciągu 9 tygodni bo na tyle mi starczył. Pewnie z restrykcyjną dietą i ciężkimi treningami byłoby więcej, ale jak dla mnie to i tak mega wynik. Nie chciało mi się tracić czasu na pisanie opinii, ale pomyślałem że gdybym jak podobnej od innych osób nie przeczytał to pewnie nadal kąpałbym się w swoim tłuszczu. Nadal oczywiście zostało trochę do spalenia, ale to już inna rzeczywistość niż to co było. Specem od składu itp. nie jestem więc od strony technicznej niczego tutaj nie napiszę.

Napisz odpowiedź