Evolab Alphaburn

6

Opinie

9.6 Idealny

Spalacz Evo Lab Alphaburn może stanowić uzupełnienie klasycznego spalacza termogenicznego lub lipotropowego w celu uzyskania maksymalnych efektów w krótkim czasie. Idealny dla osób które testowały już wszystko i nic nie było w stanie pomóc w walce z uporczywym tłuszczem.

 • Spalanie uporczywego tłuszczu 9.8
 • Przeciwdziałanie otłuszczaniu organizmu 9.1
 • Hamowanie łaknienia 8.2
 • Działanie diuretyczne 7.4
 • Oceny uzytkownika (88 głosów) 5.6

EvoLab Alphaburn to absolutny numer jeden wśród suplementów redukujących tkankę tłuszczową białą, która zgromadzona jest głównie w okolicy brzucha, bioder oraz na pośladkach. Wszystkie zawarte w nim związki posiadają skuteczność potwierdzoną niezależnymi badaniami.

Udostępnij.

O autorze

Nasz zespół to grupa osób, które nie tylko są specjalistami z zakresu suplementacji, biochemii, metodologii żywienia oraz metod treningowych, ale także pasjonatów codziennie poszerzających swoją widzę i doświadczenie.

6 komentarzy

 1. Ja na początku byłem szczerze mówiąc sceptyczny do stosowania tego środka. Zawsze końcówkę redukcji robiłem na klasycznej johimbinie hcl, jednak nie zdawało to egzaminu w takim stopniu jaki oczekiwałem. Efekty były delikatnie mówiąc przeciętne, a ciągłe drgawki czy osłabienie coraz bardziej męczące. Alphaburn stosowałem przez ostatnie 8 tygodni redukcji czyli 2 opakowania. Efekt jest świetny i co najważniejsze szybko widać postępy. Zrzuciłem w tym czasie 5,5kg lecz był to już ostatni, najtrudniejszy tłuszcz do usunięcia. Najlepiej obrazuje to wymiar pasa ponieważ zmniejszył się z 83 do 76 cm, przy czym wszystkie mięśnie są świetnie widoczne, a waga pokazuje 7% body fat. Zdecydowanie można polecić jeśli komuś szczególnie zależy na brzuchu czy boczkach.

 2. Nie wiem jak u was, ale na mnie ten środek zadziałał dużo lepiej niż kiedyś tak chwalony target a2. Miał super opinie i oczywiście skusiłam się na Jego przetestowanie. Efekty owszem były, jednak 2 kg w ciągu miesiąca nie do końca mnie satysfakcjonowało. Potem miałam bardzo długą przerwę przez kontuzje i obecnie waga wynosiła 67 kg przy 169 cm.

  Po pełnym opakowaniu Alphaburn oscyluje w granicach 61 – 62 kg, ale wygląda zdecydowanie lepiej niż pokazują cyfry. Cellulit jest praktycznie niewidoczny, a na brzuchu posiadam niemal idealnie taki sam zarys mięśni jak w zeszłym roku przy wadze 55kg. Fajnie, że można łączyć go z kawą, ponieważ nie potrafię z niej rezygnować, a większość spalaczy ma już niestety solidną dawkę kofeiny.

 3. Dla mnie środek jest rewelacyjny w kwestii spalania tłuszczu na brzuchu. Pierwszy raz widzę realne efekty po suplemencie. Minusów właściwie żadnych nie dostrzegam, jedynie lekko hamuje apetyt w moim przypadku, ale to raczej atut. Waga pokazuje 4 kg mniej w ciągu ostatniego miesiąca, a więc idealnie. Wcześniej stosowałam ten sam produkt w połączeniu z ground zero i spadło blisko 8 kilogramów, dlatego uważam że na redukcje są to świetne środki. Miałam obawy czy sam alphaburn będzie teraz działał, ale jak najbardziej się nie zawiodłam.

 4. spalanie oceniam 10 na 10, z pasa zeszło 9cm

  natomiast niestety nie hamował u mnie łaknienia, ani nie odczuwałem pobudzenia, a czasami by się przydało

 5. Moja sytuacja jest nieco inna, ponieważ z powodów dolegliwości związanych z aparatem ruchu moja aktywność fizyczna ogranicza się jedynie to spacerów w niezbyt szybkim tempie, dlatego nie oczekiwałem wybitnych efektów, jednak postanowiłem spróbować. Lekko ograniczyłem kalorie i włączyłem Alphaburn. Obecnie jestem przy samej końcówce opakowania i dzisiaj zamówiłem kolejne, ponieważ jestem zdania, że po prostu warto. W porównaniu do wszystkiego innego bez stymulantów, a sporo tego próbowałem to należy się zasłużone 10 / 10. Brak jakichkolwiek negatywnych skutków, a waga pokazała blisko 5 kilo mniej, co prawda mam nadwagę 94kg na 178 cm, to jednak widać po pasku sporą progresję. Mam nadzieje zejść docelowo do 85 kg i coraz bardziej wierzę w to, że jest to realne do osiągnięcia.

 6. stosuje go dopiero ponad 2 tygodnie więc moja ocena nie będzie zapewne kompletna, natomiast w tym czasie zgubiłem 3 cm w obwodzie pasa, 4 w biodrach oraz 4kg na wadze

  wynik ten uznaje za bardzo dobry, chociaż szczerze powiem, że właśnie czegoś takiego się spodziewałem po tym środku
  ja nie odczuwam praktycznie żadnego pobudzenia czy zwiększenia temperatury, ale to chyba normalne.

Napisz odpowiedź